Hakkımızda

  Maceramız, 2015 yılında satın aldığımız 5 dönümlük zeytin bahçesiyle başladı.
  İlk hasadımızın ardından, ürünlerimizin yağa işlenmesi için gittiğimiz zeytinyağı fabrikasında karasuyun bertarafı aşamasında yaşanan ciddi sorunlar bizi bir çözüm arayışına itti. Böylelikle AnadOlive’in ilk tohumları toprağa serpilmiş oldu.

  Türkiye’nin en prestijli Ar-Ge destek kuruluşu TÜBİTAK’ın verdiği tekno-girişim desteğini alan sayılı projelerden olan girişimimiz, 2018 yılında AnadOlive kimliğine kavuştu.

  Ege’nin göz bebeği zeytin; yağıyla, salamurasıyla, ezmesiyle evlerimize gelirken, biz; zeytin ve zeytinyağı proses yan ürünlerini sıfır atık felsefesiyle geri dönüştürerek ürettiğimiz
  “Toz Zeytin” ile bu sektördeki yerimizi aldık.

  Çevre bilinci yüksek bir girişim olarak üretimimizi tamamen yeşil teknoloji ile gerçekleştiriyoruz. Sürdürülebilir kalkınma hedefleri doğrultusunda sorumlu üretim ve tüketimi amaçlıyor, toprağı ve suyu koruyoruz.

  AnadOlive, üretiminde hiçbir katkı ve koruyucu madde kullanmadan zeytinin doğası gereği içinde sakladığı mucizeyi sunar!

  Sürdürülebilir gelecek yaratmak için çalışıyoruz.

  a

  Sürdürülebilir üretim

  Sürdürülebilirlik kalkınma hedefleri doğrultusunda toprağı ve suyu koruyan üretim sistemimiz ile kaynak kullanımını minimumda tutan altyapımızla yarınlarımızı önemsiyor ve koruyoruz.

  a

  Minimal islem

  Ürünlerimizi doğala en yakın haliyle sunmak için özenle işliyor, kimyasal ve koruyucu kullanmıyoruz.

  a

  Ekibimiz

  Gıda mühendisi temelli ekibimizle işin mutfağında oldukça iyiyiz. Kurutma, ekstraksiyon, meyve ve sebze teknolojileri alanlarındaki uzmanlıklarımızla Ar-Ge çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ürünlerin doğallığını bozmadan, yüksek kaliteyle işliyoruz. Sürdürülebilir üretimi ilke edinen ekibimizle geleneksel alışkanlıkları, modern teknoloji ile harmanlayarak, çevre dostu çözümlerle çalışıyoruz.