Yenilikçi yaklaşımlar  ve doğal ürünlere güvenilir tedarik

Nasıl Kurulduk?

Zeytini Seviyoruz!

Zeytin sektörünün en büyük problemlerinden olan “pirina ve karasu” atıklarını yeni teknolojik yöntemlerle, yapısında bulunan biyoyarayışlı bileşenlere zarar vermeden geri kazanımını sağlayarak bu problemi büyük ölçüde çözüme kavuşturan; ve bu ürünlerin gıda sanayinde çeşni, lezzet arttırıcı olarak sunan AnadOlive firması TÜBİTAK 1512 fonuyla desteklenmiş bir gıda teknoloji firmasıdır.

AnadOlive, kaliteye ve gıda güvenliğine verdiği önem ile hammaddenin seçiminden, ürünlerin tüketiciye ulaşmasına kadar olan tüm aşamalarda hijyen ve sağlık ilkelerinden ödün vermeden, özenle üretim yapılması hususunda hassasiyet göstermektedir.

6d5d5e6a-5d68-4ea1-b2bf-3723427124b0.JPG

EKİBİMİZ

Teknoloji ile Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için çalışıyoruz!

Firmamız tecrübeli gıda yüksek mühendis kadrosunun çalışmaları sonucu üretimlerini, ürüne özgü geleneksel aroma ve tadı kaybetmeden, günümüzün modern teknolojisi ile harmanlayarak, kaliteli ürünler sunmaktır. 
Müşterilerine fonksiyonel çözümlerle ürünlerinde raf ömrünü uzatma, maliyeti azaltma, kaliteyi iyileştirme gibi sorunlara yenilikçi çözümler getirirken, bunu üstün lezzet ve kalite ile sunmaktadır.

ADRES

Ankara Cad. Erzene Mah. Ege Üniversitesi Kampüsü, EGE Teknopark, No:172/14 Bornova/İZMİR

İLETİŞİM

anadolive@gmail.com

Tel: 232-311-4451

 

©2020 Anadolive Gida Ltd. All rights reserved.