Yenilikçi yaklaşımlar  ve doğal ürünlere güvenilir tedarik

Nasıl Kurulduk?

Zeytini Seviyoruz!

AnadOlive; TÜBİTAK 1512 fonuyla desteklenerek Ekim 2018’de kurulan, Ege Üniversitesi Teknopark'ında yer alan bir teknoloji firmasıdır.

Zeytin sektörünün en büyük problemlerinden olan proses atıklarını yeni teknolojik yöntemlerle işleyerek, yeniden kullanılabilir hale getirmektedir.

 

Üretim süreçlerinin her basamağı çevre dostu olan AnadOlive geleneksel lezzetleri yenilikçi yaklaşımlarla üreterek kullanım çeşitliliği sağlamaktadır. 

Koşulların, beklentilerin ve ihtiyaçların hızla değiştiği günümüzde, sadece bir tedarikçi değil, çözüm ortağı olmayı ilke edinmiş olan AnadOlive, prosesinizin her aşamasında maliyet azaltma, fonksiyonel çözümler yaratarak ürün geliştirme ve katma değer yaratmanız için yanınızdadır.

AnadOlive, kaliteye ve gıda güvenliğine verdiği önem ile hammaddenin seçiminden, ürünlerin tüketiciye ulaşmasına kadar olan tüm aşamalarda hijyen ve sağlık ilkelerinden ödün vermeden, özenle üretim yapılması hususunda hassasiyet göstermektedir.

6d5d5e6a-5d68-4ea1-b2bf-3723427124b0.JPG

EKİBİMİZ

Teknoloji ile Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için çalışıyoruz!

Firmamız tecrübeli gıda yüksek mühendis kadrosuyla üretimlerini, geleneksel alışkanlıkları, beklenti ve tatları, günümüzün modern teknolojisi ile harmanlayarak gerçekleştirmektedir.

Müşterilerine fonksiyonel çözümlerle ürünlerinde raf ömrünü uzatma, maliyeti azaltma, kaliteyi iyileştirme gibi sorunlara sentetik koruyucu ve katkı maddesi kullanmadan yenilikçi çözümler getirirken, bunu üstün lezzet ve kalite ile sunmaktadır.

 • AYSU GÜRMAN

  Kurucu

  Gıda Yüksek Mühendisi

  Uzmanlık Alanları:

  #meyve-sebze, #yağ teknolojisi, #kurutma teknolojileri #ekstraksiyon

 • OYA DÖNDER

  Üretim Sorumlusu

  Gıda Teknoloğu

  Uzmanlık Alanları:

  #üretim, #kalite, #gıda kimyası

 • YUNUS YAHŞİ

  Ar-Ge Personeli

  Gıda Mühendisi

  Uzmanlık Alanları:

  #mikrobiyoloji, #kalite,

  #gıda güvenliği, #gıda hijyeni

ADRES

AnadOlive Gıda ve Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Ankara Cad. Erzene Mah. Ege Üniversitesi Kampüsü, EGE Teknopark, No:172/14 Bornova/İZMİR

İLETİŞİM

anadolivegida@gmail.com

 

©2020 Anadolive Gida Ltd. All rights reserved.